skontaktuj się z nami:

 tel: 22 435 80 00

lub napisz e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FB-f-Logo  blue 50

Mocowania do szkła

Dostępne w naszej ofercie mocowania do szkła to niezwykle funkcjonalne elementy, które są niezbędne do montażu i eksploatacji zabudów. Wykonane z wysokiej klasy materiałów, w tym stali nierdzewnej, zachowują trwałość i odporność na niszczące działanie wody oraz szkodliwych czynników atmosferycznych przez długi czas. Przy tym, proponowane okucia, mocowania i inne akcesoria charakteryzują się wysoką estetyką, zdobiąc wybrany profil, zabudowę, czy też kabinę. Znajdą one zastosowanie w obiektach komercyjnych, a także i domach prywatnych.

Wśród oferowanych elementów znalazły się akcesoria i okucia do szkła, samozamykacze podłogowe, gałki, uszczelki, a także wiele innych. Dzięki nim użytkowanie kabiny, czy też zabudowy będzie nie tylko bezpieczniejsze, ale także wygodne, a cała konstrukcja zachowa niezwykłą trwałość. Przy montażu tafli ważne jest również zastosowanie dystansów, które oddzielą je od wybranej powierzchni. Jeżeli posiadają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.Właściwe zamocowanie umożliwiają akcesoria do zabudów całoszklanych wykonane ze stali nierdzewnej. Proponujemy łożyska, zawiasy dolne i górne, zamki drzwiowe, a także kości montażowe, zaślepki oraz listwy.

Wykonane ze stali nierdzewnej pochwyty do drzwi szklanych, umożliwiają ich łatwe otworzenie lub też przesunięcie, w zależności od posiadanego modelu. Staną się one również ozdobą, dzięki stylowemu wyglądowi.

W zabudowach całoszklanych najwygodniejszym rozwiązaniem są samozamykacze podłogowe, które są całkowicie niewidoczne. Znajdują one zastosowanie szczególnie w obiektach handlowo-usługowych, ale i też w domach prywatnych.

W łazience powinny znaleźć się elementy nie tylko funkcjonalne, ale i solidne. Takie są właśnie prezentowane akcesoria do kabin prysznicowych, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na różnego rodzaju uszkodzenia.
Dużo częściej niż pochwyty wykorzystywane są gałki do kabin prysznicowych i drzwi szklanych. W asortymencie znajdują się modele dwustronne w kolorze srebrnym lub też złotym, wykonane z mosiądzu lub stali nierdzewnej.
Proponujemy wysokiej jakości uszczelki do kabin prysznicowych REHAU, które zostały wykonane z polichlorku winylu (PCV). Dzięki zróżnicowanym wymiarom produktów, można je dopasować do każdego posiadanego w łazience modelu.
W naszym asortymencie znajdują się akcesoria do daszków szklanych, a także i całe systemy. To właśnie dzięki nim możliwe jest ich trwałe zamocowanie w wybranym miejscu, nie obawiając się opadów atmosferycznych.
Zwłaszcza w pomieszczeniach o mniejszym metrażu doskonale sprawdzą się akcesoria do systemów przesuwnych. Rezygnacja z drzwi wahadłowych pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń w obiekcie komercyjnym, czy też prywatnym.
Estetyka jest równie ważna co funkcjonalność. Dlatego proponowane akcesoria do balustrad szklanych zostały wykonane z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej, która oprócz swojej solidności, charakteryzuje się eleganckim wyglądem.
Aby właściwie zamontować balustradę, czy też zabudowę o większej powierzchni, należy zastosować dystanse do szkła. Umożliwiają one stworzenie kilkucentymetrowych odstępów pomiędzy taflą, a na przykład ścianą.
Każdego roku pojawiają się nowe artykuły w zakresie zabudów całoszklanych, a także kabin prysznicowych, czy też drzwi. Dbamy aby nasza oferta była zawsze aktualna, dlatego prezentujemy nowe produkty z 2017 roku.
Jako firma działająca na rynku od wielu lat, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom artykuły, które na pewno spełnią wszystkie ich oczekiwania oraz potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się polecanymi produktami.