Akcesoria do balustrad szklanych

Oferujemy praktyczne akcesoria, które posiadają także wysokie walory estetyczne. W naszej ofercie znajdują się profile balustrad szklanych, a także mocowania punktowe do szkła i uniwersalne mocowania do balustrady. Wszystkie produkty stworzone zostały z myślą o zagwarantowaniu jak najlepszego standardu wykończenia. Jednocześnie ich celem jest zapewnienie bezpiecznego montażu. Instalowane mogą być w prywatnych domach, budynkach biurowych, galeriach handlowych.

W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane z mocnego materiału, jakim jest stal nierdzewna. Z uwagi na swoje właściwości doskonale sprawdza się przy poręczach, mocowaniach, itp. Materiał jest bowiem odporny na działanie szkodliwych czynników, jak: uszkodzenia mechaniczne, wysoki poziom wilgotności, zarysowania, itp. Dzięki swojej trwałości produkt przed bardzo długi czas zachowuje swój estetyczny wygląd.

W tej kategorii znajdą Państwo niezawodne profile i mocowania do balustrad. Są to akcesoria niezbędne do utrzymania stabilnego i solidnego montażu szklanych konstrukcji. Świetnie sprawdzą się nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale również estetycznym.

Akcesoria do zabudów całoszklanych - pobierz katalog

Dane kontaktowe

Multi-Akcesoria

ul. Rawska 4 02-495 Warszawa

Newsletter

Rzetelna Firma

Please publish modules in offcanvas position.