Akcesoria do zabudów całoszklanych

W naszej ofercie znajdą Państwo zawiasy i inne akcesoria do szkła, pozwalające na jego stabilne i solidne zamocowanie. Wszystkie proponowane przez nas akcesoria do zabudów całoszklanych wykonane są z estetycznej stali nierdzewnej, która wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Okucia do szkła, mocowania, zamki, czy listwy pozwalają na stworzenie we wnętrzu przestrzeni komfortowej i przyjaznej dla użytkownika.

Dbamy o to, aby każdy z naszych produktów spełniał wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dlatego tez prezentujemy Państwu szeroki wybór okuć do szkła, zawiasów i innych akcesoriów, które mogą być dopasowane do konkretnych gabarytów i formy szklanej zabudowy.

Nasze okucia i zawiasy do szkła to produkty z najwyższej półki, gwarantujące długotrwałą oraz intensywną eksploatację oraz najwyższą satysfakcję i wygodę użytkowników. Jesteśmy przekonani, że zadowolą Państwa również ceny prezentowanych akcesoriów do szklanej zabudowy. Zachęcamy więc do szczegółowego zapoznania się z poszczególnymi produktami oraz ich charakterystyką.

Sprawdź nasze produkty

Dane kontaktowe

Multi-Akcesoria

ul. Rawska 4 02-495 Warszawa

  • dummy +22 435 80 00

  • dummy biuro@multiakcesoria.pl

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, a my wyślemy Ci więcej informacji

Search